O nas

Kilka słów o naszej firmie:

CDMD Sp. z o.o. jest firmą młodą lecz prężnie działającą. Wyróżnia nas pracowitość i chęć osiągnięcia zamierzonego celu w jak najszybszym czasie. Posiadamy zespół młodych, ambitnych pracowników, zaangażowanych w każdy projekt. Jesteśmy bardzo elastyczni w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta.

Nasze referencje:

„Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, możemy z pełną świadomością polecić firmę CDMD Sp. z o.o. jako firmę świadczącą usługi w zakresie prac porządkowych i sprzątania.”

„Obsługa wymieniona w wyżej wymienionym zakresie przez firmę CDMD Sp. z o.o. przebiegła na wysokim poziomie zarówno od strony solidności jak i terminowości wykonywanych zleceń. Wysoko wykwalifikowany personel zapewniał sprawną realizację zleceń.”

                                                  ~ KUM YOUN ENG POLSKA Sp. z o.o.  

„Opierając się na dotychczasowej współpracy, możemy z pełnym przekonaniem polecić firmę CDMD Sp. z o.o., jako solidną firmę świadczącą usługi w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej.”

                                                                  ~ LUMEN Polska Sp. z o.o.

„Wysoka elastyczność w podejściu firmy do klienta pozwoliła nam na wypracowanie komfortowych zasad współpracy. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.”

                                                                    ~ JINSUNG IND Sp. z o.o.